Bungee Jumping v České republice a na Slovensku od 36 metrů do 120 metrů

Bungee Zvíkov - Bungee Praha - Bungee Harrachov - Bungee Brno - Bungee Ostrava - Bungee Bratislava
Bungee Chomutov - Bungee Liberec - Bungee České Budějovice - Bungee Plzeň - Bungee Olomouc

firemní akce
na zemi
ve vzduchu
pro cestovky
průběh zakázky
bungee jumping
Bungee Jumping v ČR a SR
Termíny skoků
bezpečnost
podmínky
daruj skok!
kaskadéři
kaskadéři
předávky
kuriosity
skok z TV Věže
skoky z mostů
o nás
kdo jsme
naši lidé
co je bungee
fotogalerie
kontakt
odkazy
hlavní stránka
    Právě se nacházíte  »  Co je Bungee Jumping  Jiří Stolín, Xtreme Sports - adrenalin full service    
  o nás
  
  kdo jsme
  naši lidé
  co je bungee
  fotogalerie
  kontakt
  odkazy
  hlavní stránka
  

  Poptávka akce

  Chcete se dozvědět víc?
  Napište nám na email
  bungyjump@seznam.cz
  a vytvoříme vám nezávaznou
  nabídku pro vaši akci.


  Sjednání schůzky

  Osobní schůzka je nejlepší
  pro vyjasnění záměru!
  Sjednejte si schůzku na
  našem telefonním čísle:
  +420 607 232 070


  Kontaktní údaje

  Jiří Stolín, Xtreme Sports
  Větrná 1492
  468 51 Smržovka

  IČO: 689 66 369
  DIČ: CZ7711262592
  bungyjump@seznam.cz
  telefon: +420 607 232 070

Bungee jumping » Podstata Bungee Jumpingu ... aneb co je Bungee Jumping
Najdete odvahu vrhnout se z mostu do hloubky pod Vámi? Volný pád několik desítek metrů, to už chce odvahu. Ale když to dokázali tisíce lidí před Vámi, tak Vy bungee jumping zvládnete taky…

Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným. Na druhou stranu už i v ČR, vyzkoušely tento adrenalinový zážitek tisíce nadšených zájemců.

O bezpečnost se nemusíte bát. Samotný průběh aktivit zajišťují vyškolení a zkušení instruktoři, kteří jsou v těchto oblastech odborně způsobilí. Instruktoři používají jen prvotřídní vybavení, které prochází pravidelnými kontrolami.

Bungee Jumping jako dárek

Bungee Jumping je originální dárek. Darujte zážitek Bungee Jumping a dopřejte obdarovanému netradiční zážitek. Darujte Bungee Jumping jako dárek, když chcete obdarovaného překvapit něčím netradičním. A zážitek Bungee Jumping určitě patří mezi zážitky, na které se nezapomíná.

Co je Bungee Jumping ...?

Podstatu bungee jumpingu jistě není potřeba dlouze vysvětlovat. Jedná se o tak známou adrenalinovou aktivitu, že by byl v dnešní době snad i problém najít jedince, který o něm ještě nikdy neslyšel. Při bungee jumpingu je skokan připevněn ke speciálnímu lanu, odrazí se do hloubky pod sebou (při seskocích se nejčastěji využívá mostů a jeřábů s dostatečnou výškou) a poté už lano pouze postupně zajistí odvážlivcovo bezpečně zastavení. Bungee jumping patří mezi oblíbené adrenalinové zážitky. Tento zážitek překypující adrenalinem dokonale prověří vaši odhodlanost a odvahu. Právě bungee jumping je pro spoustu odvážlivců prvním krůčkem do světa adrenalinových sportů a každý vám jistě potvrdí, že je to skutečně nezapomenutelný zážitek.

Bungee jumping vypadá jako pořádně nebezpečná zábava, ale tisíce spokojených zákazníků jsou snad dostatečným důkazem toho, že na bezpečnost je kladen ten největší možný důraz. O vaši bezpečnost se budou samozřejmě starat vyškolení a zkušení instruktoři.

Adrenalinový zážitek v podobě bungee jumpingu je pořádán na mostě přes řeku Hačka u Chomutova. Skoky jsou prováděny za každého počasí a to každý víkend, od dubna do října. Při seskoku nebudete potřebovat žádné speciální oblečení. Při bungee jumpingu je důležitý také zdravotní stav skokanů. Účastníci seskoku by neměli být po operacích páteře a dalších těžkých úrazech či onemocněních. Váha skokana by se měla pohybovat od 40 do 160 kg.

Nyní máte jedinečnou možnost tento adrenalinový zážitek absolvovat osobně, nebo jej darovat svým blízkým. Bungee jumping je jistě originální zážitek jako dárek.

Bungee jumping v ČR » přehled lokalit u nás v ČR

Bungee Jumping Zvíkov
Seskoky Bungee jumpingu na Zvíkově ze 43 metrů jsme ukončili v roce 2013. V roce 2014 jste měli možnost skočit si Bungee Jumping v Českých Budějovicích z 60 metrů a od roku 2015 naleznete Bungee Jumping z 50 metrů v Plzni, jež je nejvyšším Bungee Jumpingem Jižních Čech a zároveň máme pro Vás připravený Bungee Katapult až do výšky 36 metrů. Více na Bungee Jumping Plzeň

Bungee Jumping Loket
Do roku 2009 jsme Bungee Jumping provozovali také na Loketském mostě nad údolím řeky Ohře. Z důvodu přestavby mostu na čtyřproudovou rychlostní silnici R6 byl ale provoz Bungee Jumpingu u Lokte nad Ohří ukončen a přesunut na most Hačka u Chomutova. Do té doby byl tento 55 metrů vysoký most oblíbeným stanovištěm a odskákali jsme zde tisíce Bungee skoků.

Bungee Jumping Hačka
Dalším místem ideálním pro seskok Bungee Jumping je 90 km od Prahy vzdálený most v severních Čechách nad řekou Hačka u Chomutova. Je to v dnešní době nejvyšší most v ČR, ze kterého se skáče Bungee Jumping. Jeho výška je úctyhodných 62 metrů a skáčeme zde od dubna do konce října za každého počasí.

Bungee Jumping Brno
Pokud jste z Brna a rádi by jste vyzkoušeli Bungee Jumping Brno, máme pro Vás připravený Bungee Jumping z 50 metrů a zároveň nejvyšší Bungee Jumping v celé České republice z výšky 110 metrů.

Bungee Jumping Morava / Bungee Jumping Ostrava
Bungee jumping Morava je sen všech milovníků adrenalinu a Bungee z Moravy. Ať už jste z měst jako Ostrava, Olomouc nebo Opava. Přijeďte za námi do Ostravy, máme pro Vás připravený Bungee Jumping z 50 metrů a zároveň Bungee Katapult až do výšky 36 metrů.

Bungee Jumping Orlík
Bungee jumping Orlík je sen všech milovníků adrenalinu a Bungee z Jižních Čech. Ať už jste z měst jako České Budějovice, Písek, Tábor nebo Strakonice, přijeďte za námi do Plzně, na nejvyšší Bungee Jumping Jihozápadních Čech.

Bungee jumping Praha
Bungee jumping Praha je zážitek pro všechny milovníky adrenalinu z Prahy. Od roku 2014 pro Vás zajišťujeme Bungee Jumping i v Praze z výšky 50 metrů, od roku 2020 z 50 metrů a 80 metrů, a zároveň Bungee Katapult až do výšky 36 metrů. A dále Bungee S.C.A.D. Diving. Více na Bungee Jumping Praha

Zkomoleniny názvu tohoto zážitku:

Bandži džamping
Bandži džamping je adrenalinový zážitek. Darujte bandži džamping nebo sami vyzkoušejte bandzi jump.

Bangee jumping
Bangee jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bangee jump nebo si ho sami vyzkoušejte.

Bangi jumping
Bangi jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bangi jump nebo sami vyzkoušejte bangi jump.

Bangie jumping
Bangie jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bangie jumping nebo sami vyzkoušejte bangie jump.

Banji jumping
Banji jumping je adrenalinový zážitek. Darujte banji jumping nebo sami vyzkoušejte banji jump.

Bunge jumping
Bunge jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bunge jumping nebo sami vyzkoušejte bunge jump.

Bungie jumping
Bungie jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bungie jumping nebo sami vyzkoušejte bungie jump.

Bungy jumping
Bungy jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bungy jumping nebo sami vyzkoušejte bungy jump.

Bunjee jumping
Bunjee jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bunjee jumping nebo sami vyzkoušejte bunjee jump.

Bunji jumping
Bunji jumping je adrenalinový zážitek. Darujte bunji jumping nebo sami vyzkoušejte bunji jump.

Bungee Jumping  TOPlist  @ 2007 Grafika a design: Jiří Stolín, Xtreme Sports  TOPlist  Bungee Jumping